جمعیت هلال احمر استان لرستان

جمعه 03 اردیبهشت 1400

توزیع اقلام زیستی به خانواده های متاثر از بارندگی کوهدشت

رئیس جمعیت هلال احمر کوهدشت از امدادرسانی به حادثه دیدگان آبگرفتگی روستاهای ضرونی، بلوران، زیرتنگ و نامکول ترک در این شهرستان خبرداد.

توزیع اقلام زیستی

‍ ‍ اقلام زیستی در بین خانوارهای آسیب دیده ناشی از بارندگی اخیر بخش های شهرستان کوهدشت توزیع شد.

رئیس جمعیت هلال احمر کوهدشت از امدادرسانی به حادثه دیدگان آبگرفتگی روستاهای ضرونی، بلوران، زیر تنگ ونامکول ترک در این شهرستان خبر داد.  


به گزارش باشگاه خبرنگاران داوطلب شهرستان کوهدشت، عباس حسن پور  ظهر امروز یکشنبه دهم آذر ماه با اعلام این خبر گفت : در پی این  بارش‌ ها برخی از خانوارهای روستاههای ذکر شده دچار تخریب و آب گرفتگی شده بودند که پس از برسی کارشناسان حوزه امداد و نجات شهرستان، اقلام زیستی در اختیار این عزیزان قرار گرفت.

وی افزود: 4 دستگاه چادر امدادی، 16 بسته غذایی 72 ساعته ، 48 تخته پتو ، 16 تخته موکت ، 8ست ظروف، 8 شعله چراغ والور، پلاستیک 85 کیلو،16 عدد تشک در اختیار خانوار های آسیب دیده قرار گرفت.


حسن پور در ادامه اظهارداشت: از  عموم مردم خواهشمندم به توصیه های سازمان هواشناسی در هنگام بارندگی ها توجه داشته باشند و حتی الا امکان از حضور در مکان های پر خطر خوداری نمایند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کوهدشت در پایان خاطرنشان کرد : طبق اصول و اهداف جمعیت هلال احمر امداد رسانی به حادثه دیدگان از وظایف این جمعیت می باشد و حوزه امداد و نجات این جمعیت با آمادگی و توان بالا همواره در جهت تسکین الام بشری نقش مهمی را ایفا می‌کند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *