جمعیت هلال احمر استان لرستان

یکشنبه 17 اسفند 1399
کسب مقام اول رشته فوتسال توسط نجاتگران پایگاه شوراب خرم آباد

قهرمانی تیم پایگاه امداد و نجات بین شهری شوراب در تورنمنت چهار جانبه نجاتگران شهرستان خرم آباد

صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر در جمعیت هلال‌احمر به همت مسئول تربیت بدنی استان خبرداد.

قهرمانی تیم پایگاه امداد و نجات بین شهری شوراب در تورنمنت چهار جانبه نجاتگران شهرستان  خرم آباد

نجاتگران پایگاه شوراب با اقتدار مقام اول مسابقات را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان لرستان صارم رضایی با اعلام این خبر گفت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر در جمعیت هلال‌احمر به همت مسئول تربیت بدنی استان برگزار شد.

صبح امروز چهارتیم فوتسال پایگاه‌های شهرستان خرم آباد و مرکز کنترل عملیاتEOC در سالن چند منظوره ورزشی به رقابت پرداختند .

در این دوره از مسابقات ابتدا دو تیم پایگاه شوراب و تنگ تیر به مصاف هم رفتند که در پایان وقت اضافه تیم شوراب با نتیجه ۴بر٣ پیروز  و به فینال این مسابقات دست یافت.

در بازی دوم دو تیم پایگاه امداد و نجات بین شهری رازان و مرکز کنترل عملیات EOCبه مصاف هم رفتند و تیم EOC توانست با نتیجه۴بر٠  به فینال راه یابد.

در بازی فینال که بین دو تیم پایگاه امداد و نجات شوراب و مرکز کنترل عملیات برگزار شد در رقابتی نزدیک تیم پایگاه شوراب با سرپرستی محمد حسین سپهوند توانست  با نتیجه ٢بر ١ تیم  EOC را شکست دهد و  مقام اول این تورنمنت را به خود اختصاص دهد.


بهاروند مسئول تربیت بدنی جمعیت هلال‌احمر استان لرستان در پایان گفت کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم و مربی با اخلاق پایگاه رازان تعلق گرفت.بهاروند در پایان ضمن تشکر از تمامی عزیزانی که دعوت ما را پذیرفته اند گفت :  احمدطولابی به عنوان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات انتخاب شدند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *