جمعیت هلال احمر استان لرستان

اولین نشست مدیرعامل با اعضای هیئت مدیره جمعیت هلال احمر لرستان در دفتر مدیر عامل با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ کرونا برگزار شد.

یکی دیگر از اهداف جمعیت هلال احمر یاری رساندن به قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه میباشد که خیرین نقش بسزایی در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر دارند، اعضای هیئت مدیره با جذب خیرین داوطلب می‌توانند با کمک های خود به جمعیت هلال احمر برای یاری رساندن به محرومین گامی بلند در راه این رسالت بزرگ بردارند.

اولین نشست مدیرعامل با اعضای هیئت مدیره استان

اولین نشست مدیرعامل با اعضای هیئت مدیره جمعیت هلال احمر لرستان در دفتر مدیر عامل با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ کرونا برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی: ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه اظهار داشت: یکی دیگر از اهداف جمعیت هلال احمر یاری رساندن به قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه میباشد که خیرین نقش بسزایی در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر دارند، اعضای هیئت مدیره با جذب خیرین داوطلب می‌توانند با کمک های خود به جمعیت هلال احمر برای یاری رساندن به محرومین گامی بلند در راه این رسالت بزرگ بردارند.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: اعضای هیئت مدیره با نشست و جلسه با اعضای جمعیت هلال احمر لرستان (جوانان، امدادگران، داوطلبان) به بررسی و حل مشکلات این عزیزان که ستون و بدنه جمعیت هلال احمر می باشند بپردازند.

وی گفت: ۶۸ خانه هلال در روستاهای لرستان راه اندازی می شود و هدف از احداث خانه های هلال توانمندسازی جامعه و گسترش آموزشهای امدادی برای مقابله با حوادث طبیعی و غیرطبیعی می باشد که یکی از اولویت های اصلی در جمعیت هلال احمر است.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی و همچنین اعضای جمعیت هلال احمر لرستان که در کسب رتبه اول در سطح کشور در برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر نقش بسزای داشتند، به نکته نظرات و پرسش و پاسخ  اعضای هیئت مدیره با مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان پرداختند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *