جمعیت هلال احمر استان لرستان

با تلاش ۶ ساعته تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز و عوامل امدادی پایگاه امداد ونجات بین شهری چمن سلطان دو کوهنورد تهرانی در تمندر نجات یافتند.

دو کوهنورد تهرانی بدلیل عدم آشنایی با منطقه در تمندر دچار حادثه شدند که یکی از ناحیه مچ پا دچار در رفتگی ودیگری دچار گرمازدگی وافت فشار شده بود و بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز به منطقه اعزام شدند.

پس از ۶ ساعت تلاش دو کوهنورد تهرانی نجات یافتند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی با اعلام این خبر گفت :با تلاش ۶ ساعته تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز وعوامل امدادی پایگاه امداد ونجات بین شهری چمن سلطان دو کوهنورد تهرانی در تمندر نجات یافتند.

وی در ادامه افزود:  دو کوهنورد تهرانی بدلیل عدم آشنایی با منطقه در تمندر دچار حادثه شدند که یکی از ناحیه مچ پا دچار در رفتگی ودیگری دچار گرمازدگی وافت فشار شده بود و بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر الیگودرز به منطقه اعزام شدند.

رضایی ادامه داد : با توجه به مشکلی که برای بالگرد اورژانس هوایی پیش آمد امدادگران دو کوهنورد حادثه دیده را به پایین قله و سپس بوسیله آمبولانس جمعیت  به بیمارستان  الیگودرز منتقل داده شدند.

وی درپایان خاطر نشان کرد: در فصول مختلف سال با توجه به هوای مطلوب و طبیعت بکر و زیبای شهرستان الیگودرز گردشگران زیادی به این شهرستان سفر می کنند و همین باعث می‌شود سالانه شاهد چنین اتفاقاتی باشیم لذا از همه گردشگران و کوهنوردان تقاضا داریم نکات ایمنی و مسائل مربوط به کوهپیمایی را رعایت کنند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *