جمعیت هلال احمر استان لرستان

جمعه 03 اردیبهشت 1400

تست آمادگی جسمانی تیم واکنش سریع استان لرستان

تست آمادگی جسمانی و مهارتی تیم واکنش سریع که چندین ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود صبح امروز برگزار گردید.

تست آمادگی جسمانی تیم واکنش سریع استان لرستان در محل سایت امداد هوایی برگزار شد

تست آمادگی جسمانی تیم واکنش سریع استان لرستان در محل سایت امداد هوایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت  استان: صارم رضایی مدیرعامل جمعیت استان گفت:  تست آمادگی جسمانی و مهارتی تیم واکنش سریع که چندین ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود  صبح امروز  برگزار گردید.

صارم رضایی در ادامه اظهار داشت: از آنجایی که ماموریتهای این تیم  می طلبد نجاتگران جهت پاسخگویی به حوادث احتمالی در بالاترین سطح آمادگی باشند بنابراین هر فصل حداقل ۱ بار تستهای آمادگی جسمانی و مهارتی برگزار می گردد اما حدود ۷ ماه به دلیل شیوع بیماری کرونا این تست ها  گاها به تعویق می افتاد و صبح امروز از ساعت ۹ الی ۱۴ با نظارت سرپرست معاونت امداد و نجات با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید

در پایان این آزمونها نشستی صمیمی با حضور مدیر عامل ،سرپرست معاون امدادو نجات ، فرمانده و اعضا تیم واکنش سریع برگزار گردید

در این جلسه ابتدا  بهداد برزویی فرمانده تیم واکنش سریع به بیان مسایل و مشکلات و کمبودهای فنی تیم واکنش سریع پرداخت و در پایان از زحمات مدیر عامل و معاونت امداد و نجات تقدیر و درخواست مساعدت بیشتر جهت تقویت تیم واکنش سریع با تزریق بیشتر ابزار آلات و تجهیزات و برگزاری دوره های آموزشی را داشت.

 صارم رضایی در ادامه  ضمن تقدیر از تیم واکنش سریع و ثبت کارنامه درخشان این تیم از بدو تاسیس ،قول مساعدت بیشتر  جهت تقویت این تیم را داد.

محمد قدمی سرپرست معاونت امداد و نجات نیز برنامه ها و چشم‌انداز این معاونت در حوزه امداد و نجات را مطرح و این تیم را بازوان قدرتمند جمعیت هلال احمر استان لرستان دانست و اطمینان داد با تقویت این تیم میتوانیم جمعیتی پویا،بانشاط و قدرتمند در پاسخگویی به حوادث داشته باشیم.

در پایان نجاتگران تیم واکنش سریع به بیان دیدگاه ها،خواسته ها ومطالبات خود پرداختند و از مدیرعامل خواستار پیگیری مجدانه جهت جذب،بکارگیری و استخدام نجاتگران علی الخصوص نجاتگران با درجه ایثار در پایگاه های جاده ای جمعیت هلال احمر لرستان شدند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *