جمعیت هلال احمر استان لرستان

318 امدادرسانی در محورهای موصلاتی استان در سال جاری

در سال جاری ۳۱۸ نوع خدمات در محورهای مواصلاتی لرستان از سوی جمعیت هلال احمر لرستان به افراد گرفتار شده در حوادث غیرمترقبه و مترقبه اتفاق افتاده سطح استان اختصاص یافته است.

امدادرسانی جمعیت هلال احمر لرستان به بیش از ۱۰۰۰ نفر از هموطنان در محورهای مواصلاتی لرستان از سال جاری تاکنون

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان در سال جاری ۳۱۸ نوع خدمات در محورهای مواصلاتی لرستان از سوی جمعیت هلال احمر  لرستان به افراد گرفتار شده در حوادث غیرمترقبه و مترقبه اتفاق افتاده سطح استان اختصاص یافته است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اعلام‌ این خبر افزود: به موجب این خدمات جمعیت هلال احمر لرستان  در سال جاری ۴۷ خانوار امداد رسانی شدند. در مجموع تعداد حادثه دیدگان شامل هزار و ۲۵ نفر، تعداد مصدومین ۴۹۱ و تعداد آسیب دیدگان ۹۵۳ نفر می باشد.

رضایی تعداد کل امدادرسانی انجام شده را ۳۸۰ مورد عنوان کرد و تشریح کرد: در این بازه امدادرسانی ها شامل: ۶۱ مورد سرپایی، ۱۹۶ مورد انتقال مصدومین و متاسفانه ۷۲ نفر فوت در صحنه بوده است.

وی در خصوص آمار حوادث و تهدیدات جانی در سالجاری خبر داد: مجموع متوفیان شامل ۷۲ نفر بوده و نیز ۳۷ نفر از افراد مخاطره دیده اسکان داده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان: از زحمات اعضا و پرسنل خدوم و جهادی جمعیت هلال احمر تشکر کرد و ابراز داشت: عمده خدمات و تجهیزات ارائه شده در حوادث سال جاری توسط ۳۹۲ تعداد تیم عملیاتی، هزار و ۱۹۶ نجاتگر و پرسنل، هزار و ۱۹۶ نیروی امدادی و ۲۸۲ دستگاه آمبولانس انجام شده است.

وی در پایان از عموم هموطنان خواستار شد که در صورت قرار گرفتن در شرایط اضطراری انواع حوادث و سوانح طبیعی، غیر طبیعی با مرکز کنترل  هماهنگی عملیات امداد و نجات  ۱۱۲ به عنوان شماره اضطراری ملی تماس بگیرند.

@rcslorestanNews

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *