جمعیت هلال احمر استان لرستان

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر کشور با خانواده مرحوم خدایی

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه سفر خود به استان لرستان با حضور در منزل مرحوم کامران خدایی معاون اسبق آموزش و پژوهش جمعیت هلال استان با خانواده ایشان دیدار کرد.

دیدار با خانواده مرحوم خدایی

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر کشور با خانواده مرحوم خدایی

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه سفر خود به استان لرستان با حضور در منزل مرحوم کامران خدایی معاون اسبق آموزش و پژوهش جمعیت هلال استان با خانواده ایشان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان ، بعدظهر امروز18 آبان ماه ، دکترکریم همتی درادامه سفر خود به استان لرستان به همراه مهدی ولی‌پور رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر،امین احمدی رئیس اداره کل حسابرسی جمعیت هلال احمرو رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان با حضور درمنزل مرحوم کامران خدایی معاون اسبق آموزش و پژوهش جمعیت هلال استان با خانواده ایشان دیدار کرد.

دراین دیدارمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: مرحوم دکتر خدایی انسانی فعال و کوشا بود در طول سه سال خدمتم که با ایشان همکاری داشتم یک روز مرخصی نداشته اند و همیشه در محل کار خود حاضر بود.

وی افزود: مرحوم خدایی صاحب نظر و صاحب اندیشه بود و جزو معدود کسانی بود که  همیشه در حوزه معاونت آموزش دعوت به عمل می آمد.

رضایی عنوان کرد: متاسفانه مرحوم خدایی در حین ماموریت و سرکشی از خانه های هلال به ویروس منحوس کرونا مبتلا شد و بعد از گذشت یک هفته ازاین بیماری جان خود را از دست داد.

وی خاطر نشان کرد: فقدان و نبود مرحوم خدایی مصیبت بزرگ برای خانواده جمعیت هلال احمر استان است و با وجود اینکه پنجاه روز ازفوت ایشان می گذرد خیلی احساس سنگینی داریم و غیرقابل باور می باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اضافه کرد: با توجه به اینکه مرحوم خدایی در حین ماموریت به این بیماری مبتلا شده است خواسته خانواده مرحوم این است که لقب شهید به مرحوم خدایی اختصاص دهند.

در ادامه دیدار رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: این تقدیر الهی بوده است که مرحوم کامران خدایی در چنین روزی از دنیا برود امیدواریم خداوند بزرگ صبربه مادر و همسر و فرزندان این مرحوم بدهد.

همتی ادامه داد: جمعیت هلال احمر کشور با لقب شهید این مرحوم موافقت کرده است منتظر تصویب این موضوع در استان لرستان هستیم.

رئیس جمعیت هلال احمرکشوربا تاکید براینکه جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد در حد توان به خانواده این مرحوم خدمت کند افزود: امیدواریم درهرزمینه بتوانیم به خانواده ایشان کمک کنیم.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *