جمعیت هلال احمر استان لرستان

جمعه 03 اردیبهشت 1400

فتح 31 بام کشور توسط نجاتگر لرستانی

محمد لک، نجاتگر شهرستان درود در استان لرستان برای اولین بار در کشور توانست با دوچرخه کوهستان به ۳۱ قله مرتفع استان های کشور صعود کند و رکورد بزند.

۳۱ بام کشور فتح شد و نجاتگر لرستانی با دوچرخه‌اش رکورد زد!

محمد لک، نجاتگر شهرستان درود در استان لرستان برای اولین بار در کشور توانست با دوچرخه کوهستان به ۳۱ قله مرتفع استان های کشور صعود کند و رکورد بزند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال استان لرستان صارم رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت:
محمد لک نجاتگر شهرستان درود، در اجرای طرح  سیمرغ برای اولین بار در کشور توانست با دوچرخه کوهستان به ۳۱ قله مرتفع استان های کشور صعود کند و رکورد بزند.

وی افزود: این کوهنورد با اخلاق که یکی از اعضای توانمند تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر شهرستان دورود است، آخرین صعود خود را به همه امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر کشور تقدیم کرد، این کار بزرگ برای اولین بار در کشور به انجام رسیده و نشان از توان و آمادگی بسیار بالای فنی و جسمانی او دارد.

مدیرعامل هلال احمر لرستان این موفقیت را به جامعه کوهنوردان، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر  تبریک گفت و اظهار کرد: محمد لک کوهنوردی است که علاوه بر صعود های بزرگ به قلل مرتفع جهان و ایران بر بام قله های انسان دوستی و اخلاق نیز دست یافته است.

رضایی تاکید کرد: در کارنامه درخشان این ورزشکار علاوه بر صعود به قله های هیمالیا، عملیات های درخشان امداد و نجات کوهستان زیادی نیز وجود دارد که از صمیم قلب برای همه نجاتگران آرزوی سربلندی و سرافرازی دارم.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *