جمعیت هلال احمر استان لرستان

مبنای جذب نیرو در هلال احمر فقط نیروی آموزش دیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در جلسه تحلیف اعضای جوانان اظهار داشت: کسی که از حوزه جوانان فارغ می‌شود و قرار است به بخش امداد و نجات منتقل شود، تجربیات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته که این برای ما خیلی ارزشمند است.

جذب نیرو در هلال احمر

مبنای جذب نیرو در هلال احمر فقط  نیروی آموزش  دیده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر صارم رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در جلسه تحلیف اعضای جوانان  اظهار داشت: کسی که از حوزه جوانان فارغ می‌شود و قرار است به بخش امداد و نجات منتقل شود، تجربیات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته که این برای ما خیلی ارزشمند است.
وی افزود: چندین سال بود که تأکید داشتیم افراد قبل از وارد شدن به حوزه امداد و نجات حتماً آموزش‌های لازم را در بخش جوانان کسب کنندکمااینکه در گذشته گاهاً افرادی بدون هیچ آگاهی و تجربه‌ای به این سیستم ورود پیدا می‌کردند که بعضا مشکلاتی هم ایجاد می‌شد.

رضایی عنوان کرد: از این به بعد روال ما همین است که تا فردی از کانال آموزشی حوزه جوانان عبور نکرده باشد نمی‌تواند به مقاطع بالاتر و بخش امداد و نجات راه پیدا کند و از همین تریبون قول می‌دهیم اگر قرار است استخدام و جذبی باشد از میان افرادی است که چندین سال تلاش و تجربه کسب کرده‌اند باشد.
.

محمد قدمی، سرپرست معاون امداد و نجات نیز تأکید کرد: با توجه به اینکه در حوزه امداد و نجات در خرم‌آباد کمبود نیرو داریم، انتظار داریم آموزش‌های لازم در اختیار اعضای بخش جوانان قرار بگیرد تا هر چه سریعتر وارد بحث نجاتگری شوند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *