جمعیت هلال احمر استان لرستان

یکشنبه 17 اسفند 1399
مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر لرستان

مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر لرستان برگزار شد

طی مراسمی از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین پیروزفر تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین منصوری بعنوان مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان لرستان منصوب و معارفه شد.

مراسم تکریم و معارفه

✳️مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر لرستان برگزار شد

✅طی مراسمی از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین پیروزفر تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین منصوری بعنوان مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان لرستان منصوب و معارفه شد.

✅به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان لرستان، صبح امروز چهارشنبه ٢۴دی ماه ١٣٩٩آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فضل‌الله ذاکری معاونت نظارت و امور شرعی ، دکتر یاسر احمدوند معاونت فرهنگی پژوهشی حوزه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برگزار شد.

✅در این مراسم صارم رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان ضمن ارائه گزارش عملکرد ۴ساله در خصوص فعالیتهای دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان از زحمات چند ساله حجت‌الاسلام والمسلمین بهزاد پیروز فر مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت لرستان تشکر وقدر دانی کرد و ابراز امیدواری نمود که  با تعامل و همکاری از حضور حضرت حجت السلام والمسلمین فرزادمنصوری در این سمت بهره لازم برده شود.

✅در ادامه دکتر یاسر احمدوند معاونت فرهنگی و پژوهشی حوزه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر  اظهار داشت : آیت الله معزی  قرار بود شخصا در این مراسم حضور یابد که به علت بیماری این مهم محقق نشد.

✅وی بیان داشت: حجت‌ الاسلام والمسلمین پیروزفر از همکاران پرتلاش، ارزنده وکاردان جمعیت هلال احمر می باشد که 15 سال سابقه در حوزه نماینگی ولی فقیه را دارند.


معاونت فرهنگی و پژوهشی حوزه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر اضافه کرد:مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه نقش حساس و سنگینی بر عهده دارد و بیش از اینکه نقش اجرایی داشته باشد ، نقش نرم افزاریی و محتوایی داردو مسئولیت باطن جمعیت هلال احمر را بر عهدخ دارد.

✅وی عنوان کرد: کرونا به جمعیت هلال‌احمر آموخت بحران ها همیشه بحران هایی که ما از قبل می شناختیم نیست ویروس کرونا به ما یاد داد که  در دوران  جدید حوادث وبحرانهایی پیش خواهد آمد که ما آمادگی و آموزش لازم را در مورد چگونگی مواجهه با آن را ندیده‌ایم.
 
✅دکتر احمدوند تصریح کرد:  انعطاف در جمعیت هلال‌احمر برای مواجهه با بحرانهای نو پدید از عدالت های دوران کروناست انشاالله بتوانیم از این فرصت بهره بگیریم و خودمان را آماده کنیم برای بحرانهایی که ممکن است پیش رو داشته باشیم ولی آموزشی در مورد آن ندیده باشیم.

✅معاونت فرهنگی و پژوهشی حوزه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر  بیان داشت :ضمن تشکر از تمام همکارانی که در جریان سیل زحمت کشیدند از جناب آقای رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان هم تشکر ویژه ای داریم که نقش مهمی در تعامل و همکاری با  حوزه نمایندگی ولی فقیه داشتند.

✳️ در ادامه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین بهزاد پیروز فر مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت  یاد وخاطره اولین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت شهید فخری زاده و همکاران جمعیت لرستان که بر اثر بیماری کرونا فوت کرده بودند گفت با توجه به حضور معاونین آیت‌الله معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر بر خودم لازم می‌دانم وظیفه ی خودم را در این استان تمام کنم و از این عزیزان عاجزانه تقاضا داشته باشم در خصوص ایجاد زمینه های توسعه فرهنگی بیشتر  و طرح های درمانی و درآمد زایی در استان در جلسات کشوری که شرف حضور دارند حمایت نمایند  که إنشاء الله در آینده  نزدیک شاهد پیشرفت های فرهنگی و امدادی در جمعیت هلال احمر استان باشیم.

✳️ایشان ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد حضرت آیت الله معزی نماینده محترم ولی فقیه و معاونین محترم ایشان در جمعیت هلال احمر به جهت انتصابشان در استان آذربایجان غربی برای جناب حجت الاسلام منصوری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان آرزوی موفقیت نمودند

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *