جمعیت هلال احمر استان لرستان

یکشنبه 17 اسفند 1399

مشارکت جمعیت هلال احمر و کمیته امداد برای کاهش آسیبهای اجتماعی

️مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در نشست مشترک با مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از اجرای طرح یاس (یاران آسیب ستیز) ویژه مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه خبر داد.

اجرای طرح یاس

‍ ⭕️مشارکت جمعیت هلال احمر و کمیته امداد برای کاهش آسیبهای اجتماعی

⭕️مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در نشست مشترک با مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از اجرای طرح یاس (یاران آسیب ستیز) ویژه مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه خبر داد.

⭕️به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان، صارم رضایی افزود: این طرح بصورت مشترک با همکاری کمیته امداد استان و جمعیت هلال احمر استان لرستان در راستای ارائه آموزشهای خاصی به مددجویان دو شهرستان خرم آباد و بروجرد انجام خواهد شد.

⭕️مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان طرح مشترک یاس با همکاری جمعیت هلال احمر و کمیته امداد استان را طرحی ارزشمند عنوان کرد و گفت: بسیاری از افراد ساکن در مناطق کمتر برخوردار و حاشیه نشین از آموزشهای کمکهای اولیه، مبارزه با مخاطرات و بلایای طبیعی و یا پیشگیری از آسیبهای اجتماعی محروم هستند لذا نیازمند کمک وآموزش هستند که باید از این فرصت به نحو احسنت استفاده کرد.

⭕️صارم رضایی در ادامه قول مساعد داد: پس از اجرای یاس در دو شهرستان خرم آباد و بروجرد، کلیه شهرها و بویژه روستاهای محروم سطح استان نیز تحت پوشش این طرح آموزشی قرار خواهد گرفت.

⭕️گفتنی ست: این جلسه با حضور مدیرکل کمیته امداد استان لرستان و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان و سایر مسئولین ستادی دستگاههای مذکور برگزار گردید.

⭕️مدیرکل کمیته امداد لرستان نیز آموزشهای مذکور را نیاز جامعه مددجو و بویژه مناطق کمتر برخودار عنوان کرد و گفت: جهت دهی و تداوم اجرای یاس نیاز ضروری افراد در جوامع در معرض آسیب است.

⭕️محمدی فارسانی در پایان همکاری جمعیت هلال احمر را قابل تحسین عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با افزایش و تداوم آموزشهای مشترک این دو نهاد شاهد کاهش آسیبهای اجتماعی در سطح استان لرستان باشیم.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *