جمعیت هلال احمر استان لرستان

برگزاری پروژه داوطلبی در بخش ذلقی شهرستان الیگودرز لرستان

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان از پروژه داوطلبی هلال احمر اليگودرز در چهار روستای سیل زده شیر عالی، دره کول، بیشه خزان و سرکول بخش محروم ذلقی خبر داد.

فرشید دریکوند با اعلام این خبر افزود؛ این پروژه که در چهار روستای دورافتاده بخش ذلقی اليگودرز در روز یکشنبه ۲۶مردادماه اجرا گردید. وی گفت؛ اقلام مورد نیاز این روستاها که در فصل سرما مورد نیاز آنها بود بین ۳۷خانوار این چهار روستا توزیع گردید.

برگزاری پروژه داوطلبی در بخش ذلقی شهرستان الیگودرز لرستان

برگزاری پروژه داوطلبی در بخش ذلقی شهرستان الیگودرز لرستان

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان از پروژه داوطلبی جمعیت هلال احمر اليگودرز در چهار روستای سیل زده شیر عالی، دره کول، بیشه خزان و سرکول بخش محروم ذلقی خبر داد.


فرشید دریکوند با اعلام این خبر افزود؛ این پروژه که در چهار روستای دورافتاده بخش ذلقی اليگودرز در روز یکشنبه ۲۶مردادماه اجرا گردید.

وی گفت؛ اقلام مورد نیاز این روستاها که در فصل سرما مورد نیاز آنها بود بین ۳۷خانوار این چهار روستا توزیع گردید.  


 وی افزود؛ همچنین در این پروژه که با حضور بخشدار بخش ذلقی رئیس ومسئول داوطلبان شعبه و چند نفر از داوطلبان اجرا گردید.

وی تصریح کرد؛ با توجه به اینکه روستای بیشه خزان روستایی با بافت قدیمی از سنگ وگل چوب بود رایزنی با ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت اهدا وام مقاوم سازی بصورت ضرب العجل صورت گرفت.   
 
وی بیان کرد؛ با توجه اینکه دختر ۱۶ ساله ای که بر اثر برق گرفتگی دستش قطع شده بود و تحت پوشش اداره بهزیستی نبود طی تماس تلفنی با ریاست اداره بهزیستی مقرر گردید که در کوتاه ترین زمام ممکن تحت پوشش نهاد قرار گیرد.   

لازم به ذکر است که زوج جوانی که بدلیل مشکلات مالی توانایی تامین جهيزيه نداشت طی تماس تلفنی  مقرر گردید که توسط یکی از داوطلبان جمعیت هلال احمر اليگودرز تامین جهيزيه شود.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *