جمعیت هلال احمر استان لرستان

یکشنبه 17 اسفند 1399
نشست هم اندیشی

هم اندیشی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونت جوانان با مدیر عامل

‍ نشست هم‌اندیشی مسئول نمایندگی ولی فقیه و معاونت جوانان جمعیت هلال احمر لرستان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان برگزار شد.

هم اندیشی

‍ نشست هم‌اندیشی مسئول نمایندگی ولی فقیه و معاونت جوانان جمعیت هلال احمر لرستان با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان، صبح امروز 27 دی ماه 99 نشست هم اندیشی با حضور صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین فرزاد منصوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ، حمیدجمشیدی معاون جوانان جمعیت هلال احمراستان  و اعضای جمعیت جوانان درسالن جلسات جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

صارم رضایی در این نشست ضمن عرض تسلیت شهادت فاطمه زهرا (س) ،اظهار داشت:  مجدداً انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری در سمت مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تبریک عرض میکنم ، توفیقی شد در طول مدت خدمت در جمعیت هلال احمر از راهنمایی ها و بیانات این بزرگوار بهرهمند شویم.

وی ادامه داد که مردم بیشترجمعیت هلال احمر را با حوزه  امداد و نجات می‌شناسند، ولی یکی از حوزه‌های پرکار ، فعال و پر تلاش ما حوزه امور جوانان می باشد ، در سطح کشور در حوزه جوانان به خودمان میبالیم ، چرا که دوستان در این حوزه حضور فعالی دارند هم بانوان هم آقایان در این حوزه موفقیت های خوبی کسب کرده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه حوزه جوانان  از  زمان شیوع ویروس کرونا بیکار ننشسته اند، گفت: جوانان جمعیت هلال احمر حضور فعال در تمام طرح های اجرا شده در مقابل ویروس کرونا داشتند که این امر باعث شد بسیاری از دوستان در این حوزه به ویروس کرونا مبتلا شوند ، ولی با تمام مشکلات اقداماتشان بازتاب بسیار خوبی داشت.

 رضایی با اشاره به طرح حاج قاسم سلیمانی افزود: این طرح طرح بسیار موفقیت‌آمیز بود که با نام حاج قاسم مزین شده بود وبرکات خوبی داشت ، جوانان هلال احمر نیز با دست خالی و با همت خود تلاش‌های خوبی در طرح حاج قاسم سلیمانی داشتند که منجر شد به اینکه بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز تبدیل به وضعیت زرد و سفید شوند.

وی در پایان عنوان کرد: از معاونت جوانان به خصوص آقای جمشیدی و دیگر دوستان تشکر می کنیم و بنده عنوان نماینده جمعیت هلال احمر هر آنچه از دستمان برآید در این حوزه کوتاهی نخواهم کرد.

در ادامه نشست حجت‌الاسلام و المسلمین فرزاد منصوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت  هلال احمر  ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت : جایگاه حضرت زهرا  در عالم  مثل و مانندی ندارد، ایشان  بی نظیر ترین بانوی عالم می باشد و افتخار مان این است که در چنین مکتبی زندگی می‌کنیم.

وی ادامه داد: مجموعه جوانان یک مجموعه بسیار پویا و فعال است که غیر از این هم انتظاری نیست،  انشاالله تلاش های خود را ادامه دهند ، قطعا موفقیت های بیشتر و بالاتری به دست می آورند.

حجت‌الاسلام و المسلمین  منصوری تصریح کرد: دراینجا حضور داریم که بتوانیم باری از دوش همکاران برداریم و هر جایی که نیاز است چه کارهای فرهنگی و چه کارهای اداری با تمام توان ، انجام خواهیم داد.

حمید جمشیدی معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان در این نشست بیان داشت: در سال‌های متوالی رتبه عالی در حوزه جوانان جمعیت هلال احمرکشور داشتیم و همچنین در جشنواره‌های که انجام شد ،جوانان لرستان توانستند عنوان های خوبی کسب نمایند.

وی ادامه داد: معاونت جوانان از ابتدای شروع ویروس کرونا تا کنون چهار طرح را اجرا نموده است  که یک طرح به طور مستقل و یک طرح با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سپاه ناحیه استان این طرح ها شامل طرح خدمات بشردوستانه ایام نوروز، طرح نذر سلامت ، عامران  سلامت و ناظران سلامت یا  طرح شهید  حاج قاسم سلیمانی می باشند.

جمشیدی اضافه کرد: به مناسبت سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی جمعیت هلال احمر احساس وظیفه نمود که باید برنامه‌هایی در این راستا داشته باشد ،برنامه ای جمعیت هلال احمر برای مراسم سالگرد برنامه های متنوعی در قالب دو جشنواره چهل چراغ و جشنواره رفیق خوشبخت هستند که تا پانزدهم بهمن ماه ادامه دارد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان در پایان این نشست هم اندیشی اعضای معاونت حوزه جوانان جمعیت هلال احمر را خدمت حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان معرفی نمود.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *