جمعیت هلال احمر استان لرستان

پیدا شدن یک جسد در کوه یافته

جسد پیدا شده توسط یکی از اعضای باشگاه کوهنوردی کوچ در مسیر گلاکه پیدا می شود وی بلافاصله به دبیر هیات کوهنوردی اطلاع می‌دهند و اطلاع رسانی لازم توسط این عزیزان در هیئت کوهنوردی استان صورت می‌گیرد

پیدا شدن یک جسد در کوه یافته خرم آباد

❇️ به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان، صارم رضایی با اعلام این خبر گفت: جسد پیدا شده توسط یکی از اعضای باشگاه کوهنوردی کوچ‌ در مسیر گلاکه پیدا میشود وی بلافاصله به دبیر هیأت کوهنوردی اطلاع میدهند و اطلاع رسانی لازم توسط این عزیزان در هیأت کوهنوردی استان صورت می گیرد.


✅  پس ازاعلام بلافاصله تیم واکنش سریع جمعیت به منطقه اعزام شدندکه باتوجه به تاریکی هوا و دستور دادستان مبنی بر عدم انتقال جسد به دلیل بررسی های لازم و رعایت مراحل قانونی عملیات انتقال جسد به فردا موکول شد.

✅  صارم رضایی در ادامه گفت: با توجه به مفقود شدن دکتر برزویه در  تیرماه سال جاری و عملیات جستجوی ناموفق علیرغم چندین روز گشت زنی، نیروهای امداد و نجات استان با خانواده ایشان جهت شناسایی احتمالی تماس گرفته شد تادر منطقه حضور پیدا کنند.

✅  رضایی افزود: خانواده مرحوم با توجه به برخی علائم و‌مشخصات از جمله کفش و لباس نامبرده را شناسایی کردند.

 ✅  تیم واکنش سریع امدادونجات از خانواده دکتر برزویه حمایت روانی لازم را به عمل آوردند.

✅  دکتر برزویه طبیب خوش نام و از کوهنوردان پیشکسوت استان لرستان بودند که در  اوایل فصل تابستان به قصد کوهنوردی از منزل خارج و متاسفانه تا کنون کسی از این مرحوم اطلاعی در دست نداشت.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *