جمعیت هلال احمر استان لرستان

یکشنبه 17 اسفند 1399
افتخاری دیگر برای جوانان جمعیت هلال احمر استان لرستان

‍ افتخاری دیگر برای جوانان جمعیت هلال استان لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در پیامی، درخشش و موفقیت جوان جمعیت هلال احمر شهرستان الیگودرز را در طرح نیکنمای هلال سازمان جوانان تبریک گفت.

‍ افتخاری دیگر برای جوانان جمعیت هلال احمر لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در پیامی، درخشش و موفقیت جوان جمعیت هلال احمر شهرستان الیگودرز را در طرح نیکنمای هلال سازمان جوانان تبریک گفت.

متن پیام تبریک بدین شرح می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

به لطف و عنایت حق تعالی امروز بار دیگر شاهد درخشش سرکار خانم فاطمه ملک محمودی جوان توانمند، غیور ومومن جمعیت هلال احمر شهرستان الیگودرز در طرح نیکنمای هلال سازمان جوانان هستیم که موجب اعتلا و افتخاری شیرین و دلنشین برای جمعیت هلال احمر لرستان شد.

طی بررسی های به عمل آمده توسط تیم داوری کمیته طرح نیکنمای هلال سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در نیمه دوم دی ماه سال ۱۳۹۹ سرکار خانم فاطمه ملک محمودی با عنوان فعالیت شاخص آینده سبز بار دیگر با شایستگی و توانمندی نشان داد که جایگاه و لیاقت جوانان لرستان قرار گرفتن بر بالاترین سکوهاست.

اینجانب بسیار خرسندم که در جمعیت هلال احمر لرستان شاهد حضور اعضای جوانان و توانمندی هستم که در رقابت ها کشوری حائز رتبه برتر شده اند.

بی تردیداین گونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا، تلاش و پشتکار و خودباوری شما و دعای خیر والدینتان به دست نخواهد آمد ، لذا شایسته است همه ما شکرگزار الطاف حضرت باری تعالی و قدردان محبت های آن عزیزان باشیم.امید است در مسیر اعتلای خدمت به مردم این مرز و بوم، سربلند و پیروز باشید.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *