جمعیت هلال احمر استان لرستان

یکشنبه 17 اسفند 1399
توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی در شهرستان بروجرد

‍ توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی به متاثران ناشی از ویروس کرونا در شهرستان بروجرد

‍ رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بروجرد از توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی به ارزش ٣میلیارد و ۵٠٠میلیون ریال بمناسبت ایام فاطمیه بین اقشار ضعیف و آسیب پذیر ناشی از ویروس کرونا خبرداد.

توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی

‍ ⭕توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی به متاثران ناشی از ویروس کرونا در شهرستان بروجرد.

رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت تعداد ۳۵۰ بسته معیشتی به ارزش  ٣میلیارد و ۵٠٠میلیون ریال بمناسبت ایام فاطمیه بین اقشار ضعیف و آسیب پذیر ناشی از ویروس کرونا توزیع می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان #بروجرد، محمد کرمی، رئیس جمعیت هلال احمر #بروجرد در این آئین که باحضور امام جمعه و فرماندار شهرستان در  محل سالن ورزشی این جمعیت برگزار شد، در سخنانی با بیان اینکه در اولین مرحله از توزیع بسته های معیشتی به تعداد ۳۵۰ بسته به ارزش ۳.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد اشاره کرد.

وی گفت؛ رسالت جمعیت هلال احمر در این آئین  با تاکید بر رعایت کرامت انسانی ؛ به دست نیازمندان و اقشار آسیب دیده متاثر از کرونا برسانند.

محمد کرمی ادامه داد: این بسته ها شامل  مواد غذایی ازجمله برنج، روغن، ماکارانی، حبوبات و ... به ارزش ۱۰.۰۰۰.۰۰٠ ریال می باشد.

وی در پایان به فعالیت ۷۰  نفر داوطلب در هلال احمر بروجرد در طرح  ناظران سلامت شهید  قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت؛ این طرح منجر به به کاهش  شیوع ویروس کرونا و متعاقب آن کاهش تعداد بیماران کرونایی در کنار شبکه بهداشت و درمان شهرستان شده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *