جمعیت هلال احمر استان لرستان

برگزاری طرح «طرح نذر سلامت توسط هلال احمر لرستان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: طرح نذر سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان لرستان با تشکیل تیم های امدادی اعضاء جوانان به اجرا در آمد

جهت کمک به رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی هیات ها و حسینه های عزاداری محرم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، «طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال» در دستور کار جمعیت هلال احمر لرستان قرار گرفته است و تمام واحد ها و شعب جمعیت هلال احمر استان در حال اجرای آن هستند.

برگزاری طرح «طرح نذر سلامت توسط هلال احمر لرستان

برگزاری طرح «طرح نذر سلامت  توسط هلال احمر لرستان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: طرح نذر سلامت توسط جمعیت هلال احمر استان لرستان با تشکیل تیم های امدادی اعضاء جوانان به اجرا در آمد.

حمید جمشیدی اظهار کرد: در این طرح کانون های فعال دانشجویی، جوانان، طلاب و روستایی در محل های برگزاری مراسم عزای سید و سالار شهیدان جهت جلوگیری از شیوع گسترده کرونا و حفظ سلامت عزاداران حسینی اجرایی شد.

وی افزود: جهت کمک به رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی هیات ها و حسینه های عزاداری محرم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا،  «طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال» در دستور کار جمعیت هلال احمر لرستان قرار گرفته است و تمام واحد ها و شعب جمعیت هلال احمر استان در حال اجرای آن هستند.


معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: طرح نذر سلامت برای مدت۱۳ روز در هیات های عزاداری به منظور حساس سازی، آموزش و امر به معروف در راستای پیشگیری از شیوع کرونا به اجرا در آمده است.

جمشیدی گفت: توزیع رایگان ماسک و مواد ضد عفونی به همراه غربالگری عزاداران حسینی از خدمات دیگر این طرح است.

وی افزود: هیئت های عزاداری با توجه به شیوع کرونا بیشترین همکاری را با ستاد کرونا داشتند و گزارش های رسیده حاکی رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *