جمعیت هلال احمر استان لرستان

قدردانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از حضور حماسی اعضاء در انتخابات مجامع هلال احمر مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان

روز شنبه با صدور پیامی از حضور تمامی شرکت کنندگان شریف شعب سراسر استان در انتخابات پنجمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر تقدیر و ابراز امیدواری کرد

روز شنبه با صدور پیامی از حضور تمامی شرکت کنندگان شریف شعب سراسر استان در انتخابات پنجمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر تقدیر و ابراز امیدواری کرد: نتیجه این حضور، در مسیر پیشرفت و توسعه جمعیت هلال احمر ایران و استان لرستان موثر باشد.

قدردانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از حضور حماسی اعضاء در انتخابات مجامع هلال احمر مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان

قدردانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان  از حضور حماسی اعضاء در انتخابات مجامع هلال احمر

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان : روز شنبه با صدور پیامی از حضور تمامی شرکت کنندگان شریف شعب سراسر استان در انتخابات پنجمین دوره مجامع جمعیت هلال احمر تقدیر و ابراز امیدواری کرد: نتیجه این حضور، در مسیر پیشرفت و توسعه جمعیت هلال احمر ایران و استان لرستان موثر باشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان ،صارم رضایی در پیام خود آورده است :اعضای جوان، نجاتگران و داوطلبان همواره در روز های حساس و مهم، نقش آفرین بوده اند و در روز 23 خرداد نیز حضور با حضور در انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر ، تابلویی دیگر از عزت و سربلندی را خلق کرد.

در ادامه این پیام آمده ؛ رای تک تک شما بزرگواران در شهرستان های سراسر استان مایه امید و دلگرمی برای علاقه مندی به جمعیت هلال احمر بود.

وی در ادامه گفت : با اتمام فرآیند رقابت های انتخاباتی، همه ما وظیفه داریم در کنار یکدیگر، منسجم و بااراده، مصمم و امیدوار، در پرتو منویات مقام معظم رهبری وظیفه و سهم خود را مسئولانه و همدلانه ایفا کنیم که اینک فصل تلاش و همدلی برای اعتلای جمعیت هلال احمر استان لرستان است.

در بخش پایانی این پیام می خوانیم: ضمن تبریک به منتخبان حوزه های انتخابیه سراسر استان،امیدوارم با اولویت قراردادن اهداف ومنافع جمعیت هلال احمر بتوانیم خواسته های جوانان، نجاتگران و داوطلبان را تحقق بخشیم.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *